دات نت نیوک
ویرا پردازش آپادانا

هسته اصلی این شرکت از سال 1384 با عنوان گروه نرم افزاری آپادانا مشغول به فعالیت نموده و پس از انجام پروژه های متنوع و تولید محصولات گوناگون و همچنین حفظ رضایتمندی مشتریان در سطح بسیار بالا، در سال 1393 با هدف توسعه نرم افزار بر پایه تکنولوژی های روز دنیا و همچنین گسترش بازار در اختیار شرکت، با رویکردی متفاوت نسبت به روابط مشتری و سرویس دهنده در حوزه نرم افزار، اقدام به ثبت قانونی شرکت نمودند.

آنچه که شما باید درباره توانمندی های ما بدانید

شرکت ویرا پردازش آپادانا با جذب نیرو های متخصص و همچنین آموزش نیرو های خود آنها را به توانمندی های بسیار بالا در حوزه برنامه نویسی، تحلیل، طراحی، گرافیک و غیره ... ارتقاء داده است. توانمندی ها و سرمایه گذاری شرکت بر روی نیروی انسانی خود آنها را برای مثال در زمینه های ذیل قدرتمند نموده است:


.NET Framework

SQL Server

HTML 5.0

CSS 3.0


  • .NET Framework   :   تمام زمان اولیه در هنگام تشکیل گروه صرف ایجاد این مبحث گردید و تا به امروز به 80 % پیشرفت رسیده ایم.
  • SQL Server :   با وجود اشراف به بانکهای اطلاعاتی دیگر این شرکت SQL Server  را بعنوان بانک اطلاعاتی خود برگزیده است که در آن به 85% از اهداف خود رسیده است.
  • HTML 5.0 :  با گسترش این تکنولوژی شرکت با تغییر پلت فرم خود به این تکنولژی تقریبا به 70% از اهداف خود نزدیک شده است.
  • CSS 3.0 :  این تکنولوژی در تولید صفحات وب بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل ما با بیشترین  سرعت، کار بروی این تکنولوژی را شروع کردیم و تا به حال به 80% اهداف خود رسیده ایم.
همکاران ما
برای بالابردن کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان این شرکت در جذب نیروهای متخصص و مشتریمدار خود بسیار حساس بوده و سعی در جذب بهترین ها در رشته های مورد نیاز خود کرده است.

مهدی مارکویی / مدیر طراح رابط کاربری

طراحی وب و طراحی رابط کاربری محصولات آپادانا و کاربرپسند بودن آنها مرهون زحمات آقای مارکویی می باشد.

فتانه شادلو / مدیر تولید

خانم شادلو اهتمام ویژه ای برای کمک به مشتریان جهت رسیدن به خواسته ها و اهداف آنها دارد.

ابوالفضل سلیمانی/ مدیر تحلیل سیستم

تجربه های مدیریتی و تحلیل های کامل و جامع آقای سلیمانی از نیازهای مشتریان ما اطمینان بخش آنان می باشد.

احسان ولی / مدیرعامل

توانایی فنی آقای ولی در تولید و توسعه محصولات نرم افزاری همواره رضایت مشتریان ما را به همراه داشته است.